sabanet call number                                                                                                                                                                                     اینستاگرام صبانت  کانال تلگرام صبانت

آموزش
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
تاریخچه اینترنت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

تاریخچه اینترنت

 

تاریخ اینترنت با توسعه کامپیوترهای الکترونیکی دهه 1950 آغاز شد. مفاهیم اولیه شبکه سازی بسته در چندین آزمایشگاه علوم کامپیوتر ایالات متحده، بریتانیا و فرانسه به وجود آمد. وزارت دفاع ایالات متحده در دهه 1960 برای سیستم های شبکه بسته، به توسعه ARPANET پرداخت که برمبنای آن قراردادهای به وجود آمد. اولین پیام ARPANET از آزمایشگاه پروفسور Leonard Kleinrock در دانشگاه لس آنجلس کالیفرنیا به گروه دوم شبکه در موسسه تحقیقاتی استنفورد ارسال شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
تاریخچه وای فای wifi - 3.7 out of 5 based on 3 votes

تاریخچه وای فای

اگر شما سن بالایی نداشته باشید قطعا به سختی می توانید دورانی که بدون ارتباطات امروزی بود را درک کنید. در گذشته به شکل امروزی ارتباطات رادیویی و اینترنتی وجود نداشته و مردم به سختی می توانستند در راه دور با یک دیکدیگر ارتباطی برقرار کنند. اما خوشبختانه گذشت زمان موجب روی کار آوردن سیستم های ارتباطی شد که از طریق آن می توان دو انسان را با فاصله بسیار به یکدیگر مرتبط ساخت تا این دو ارتباط تماسی با یکدیگر داشته باشند. امروز بیش از 7.2 میلیارد نفر از دستگاه های تلفن همراه بهره می گیرند که در نقش ارتباطی، شخصی، کسب و کار، اخباری و برخی دیگر را دارد. تاریخ وای فای ارتباطات مدرن را تشکیل می دهد و اگرچه نباید تاریخ آن را دیرینه دانست، اما با روی کار آمدن آن بسیاری از کارها سهل تر شد

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
مقابسه اینترنت +adsl2 , adsl2 - 5.0 out of 5 based on 2 votes

چه تفاوتی بین ADSL2 و ADSL 2+ وجود دارد

شبکه ADSL یک فناوری خط با پهنای باند ثابت بوده و شکلی از DSL نیز محسوب می شود. ADSL با دسترسی پرسرعت روی شبکه مسی به شکل موازی با خط تلفن قرار می گیرد.Asymmetric به معنای دانلود پهنای باند و آپلود پهنای باند براساس ADSL است. این فناوری برای فعالیت اینترنتی انسانی در نظر گرفته شده است. بیشتر مردم بیش از آن که آپلود نماید مایلند دانلود کنند. سرعت ADSL از 1 تا 20 مگابیت برثانیه متفاوت است که بسته به پارامترهای مختلف چون فاصله کاربر از DSLAM و شرایط خط تفاوت هایی دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
سرویس دهنده اینترنت پرسرعت یا ISP چیست ؟ - 5.0 out of 5 based on 2 votes

آی اس پی :   سرویس دهنده اینترنت پرسرعت (isp) چیست؟

ISP در حقیقت مخفف Internet Service Provider بوده که به عنوان شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی شناخته می شوند. این مراکز به شما کمک می کنند تا دسترسی سریع و آسانی به اینترنت داشته باشید. اگر هنگامی که دو نفر درباره ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود صحبت کردند، قطعا آنها درباره ISP خود به گفتگو می پردازند.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
وایمکس چیست - 5.0 out of 5 based on 2 votes

وایمکس چیست؟

 وایمکس 

وایمکس یا همان WiMAX مخفف Worldwide Interoperability for Microwave Access بوده که به معنای هم کنش پذیری جهانی برای دسترسی ریزموج است. وایمکس در حقیقت یک استاندارد بی سیم دوربرد بوده که برای هر دو ارتباط تلفن همراه و تلفن ثابت به کار گرفته می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
اینترنت اشیاء چیست ؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

چشم انداز سال 2017 اینترنت اشیاء

 همانطور که می دانید سال 2016 با تمامی اتفاقات خود به پایان رسید از این رو تحلیلگران سعی کردند چشم اندازی از سال 2017 را ارائه دهند. برای اینترنت اشیاء سال 2017 یک سال پیشرفت بوده و انتظار می رود این صنعت با رشد چشمگیری رو به رو شود.

صفحه1 از2
  • دفتر مرکزی : تهران، خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از خیابان مطهری، خیابان ناهید، شماره 74
  • 021-66 65 65 40
  • 021-666 88 001
    •         021-66 68 68 79
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صبانت در شبکه های اجتماعی

تلگرام صبانت  sabanet instagrem

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن