/* */
  1. ثبت نام آنلاین وایرلس (پوینت تو پوینت)
  2. تعرفه اینترنت وایرلس point to point
  3. درباره اینترنت وایرلس wireless -point to point

ثبت نام اینترنت پرسرعت وایرلس صبانت
ثبت نام اینترنت پرسرعت وایرلس جهت منازل ، مجتمع های مسکونی ، شرکت های دولتی و خصوصی
نام و نام خانوادگی متقاضی (ضروری)
ورودی نامعتبر
نام شرکت
ورودی نامعتبر
شماره تماس ثابت (ضروری)
ورودی نامعتبر
شماره همراه (ضروری)
ورودی نامعتبر
ایمیل
ورودی نامعتبر
تعداد کل طبقات ساختمان (ضروری)
ورودی نامعتبر
استان
ورودی نامعتبر
شهر (ضروری)
ورودی نامعتبر
آدرس دقیق محل (ضروری)
ورودی نامعتبر
توضیحات
ورودی نامعتبر
عدد مقابل را وارد کنید (ضروری) عدد مقابل را وارد کنید   بازآوری
ورودی نامعتبر
ثبت نام   

 wireless-mojtama

 

 

 


اینترنت وایرلس ارائه اینترنت مرکزی وایرلس به مجتمع ها و برج های مسکونی و تجاری

 

wireless

 

وایرلس پوینت تو پوینت

وایرلس پوینت تو پوینت

اینترنت وایرلس: Wireless به تکنولوژی ارتباطی اطلاق می شود که در آن از امواج رادیویی، مادون قرمز و مایکروویو ، به جای سیم و کابل ، برای انتقال سیگنال استفاده می شود.از میان این دستگاه ها می توان پیغامگیرها، تلفن های همراه، کامپیوتر های قابل حمل، شبکه های کامپیوتری، دستگاه های مکان یاب، سیستم های ماهواره ای و PDA ها را نام برد.تکنولوژی Wireless به سرعت در حال پیشرفت است و نقش کلیدی را در زندگی ما در سرتاسر دنیا ایفا می کند .

از این رو ما شرکت ارتباط سازان خبره آریانت بر آن شده ایم تا اینترنت وایرلس , اینترنت بی سیم را در سطح تهران، كرج، شهریار و پرند و پردیس و حومه تهران ارائه نماییم و از آنجا که سرعت اینترنت برای کاربران حائز اهمیت میباشد، کاربرانی كه از داشتن اینترنت پرسرعت به دلایل فیبر نوری PCM,PGS,ONUنبود پورت آزاد جهت ADSL و .. محروم هستند و یا از سرویس فعلی خود ناراضی میباشند، میتوانند از داشتن اینترنت پرسرعت که با تکنولوژی وایرلس استفاده مطلوب بعمل آورند.

Wireless-Point-to-Multipoint-Solutions

 

شرکت ارتباط سازان خبره آریانت قادر است در سرار تهران، كرج، شهریار و پرند و پردیس و حومه تهران اینترنت را به صورت وایرلس (بی سیم) با هزینه مناسب و كیفیت بالا ارائه نماید

اینترنت وایرلس

 

خدمات وایرلس ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها

در بسیاری از برج‌­ها و مجتع­‌های مسکونی، تجاری و اداری به دلیل وجود ساختار فیبر نوری خطوط تلفن، امکان دریافت سرویس اینترنت پرسرعت از طریق روش‌­های معمول وجود ندارد. حتا در مواردی که زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارایه خدمات به مشتریان وجود داشته باشد، به دلیل محدودیت فضای اختصاصی مراکز مخابراتی برای نصب تجهیزات مورد نیاز ارایه سرویس، ممکن است پس از مدتی برای اختصاص سرویس به متقاضیان با کمبود پورت مخابراتی خالی در مراکز روبه‌رو ‌شویم و در نتیجه امکان ارایه سرویس ADSLبه کاربران جدید وجود نخواهد داشت. یکی از راهکارهای جای‌گزین در برج‌ها و مجتمع‌های تجاری، اداری و مسکونی ارایه خدمات اختصاصی و ویژه به این مجتمع‌هاست.

در این شرایط برای ارایه خدمات به ساکنان این برج‌ها و مجتمع‌ها، تجهیزات مورد نیاز برای ارایه سرویس در داخل مجتمع یا برج نصب می‌شود. برای دست‌یابی به این منظور، ابتدا مجتمع مورد نظر از طریق ارتباط نقطه به نقطه با سرعت بالا به شرکت سرویس دهنده متصل می‌شود. برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج CPE لازم است که دو مرکز ارایه دهنده و گیرنده خدمات دارای خط دید مستقیم نسبت به یکدیگر باشند. از این رو بخش فنی تهران صبانت برای بررسی امکان دید مستقیم مجتمع متقاضی با یکی از سایت‌های این شرکت در سطح شهر، کارشناسان خود را به محل مورد نظر می‌فرستد.

 

پس از انجام امکان‌سنجی و نصب تجهیزات مورد نظر در محل مجتمع متقاضی، امکان اتصال پرسرعت مشترک به یکی از سایت های ما فراهم می‌شود. سپس با ایجاد فضایی مشابه یک مرکز مخابراتی در داخل مجتمع پهنای باند دریافت شده، از طریق خط تلفن به هر یک از واحدهای متقاضی خدمات اختصاص داده می‌شود.

اختصاص خدمات ویژه به برج‌ها و مجتمع‌ها افزون بر ایجاد امکانی برای دسترسی سریع و با کیفیت به خدمات اینترنت، ساکنان این برج­‌ها و مجتمع‌­ها را از انتظار کشیدن برای دست‌یابی به خدمات و در گیر شدن با ضوابط اداری مراکز مخابراتی بی‌نیاز می‌کند

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image